PŘÍRODNÍ ZMATNĚLÝ KŘIŠŤÁL - ? 10 MM - KULIČKA

Korálky vybroušené do tvaru kuliček s matným povrchem z minerálního křišťálu o průměru 10 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1 mm. Korálky jsou absolutně přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. Upozorňujeme, že veškeré zmatnělé minerály se otíráním o tkaniny (oblečení) postupně leští a to až do úplného lesku. Země původu: Brazílie UVEDENÁ CENA JE ZA 1 KS.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
10 Kč 8,26 Kč bez DPH
PŘÍRODNÍ ZMATNĚLÝ KŘIŠŤÁL - ? 10 MM - KULIČKA
Korálky vybroušené do tvaru kuliček s matným povrchem z minerálního křišťálu o průměru 8 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1 mm. Křišťál je minerál, který patří do velké rodiny odrůd křemene - dalšími odrůdami jsou např. ametyst, růženín, achát, tygří oko, jaspis, citrín a další. Křištál je čirý minerál, který je na rozdíl od ostatních odrůd křemene tvořen pouze z oxidu křemičitého (ten je znám také pod běžnějším označením "sklářský písek" a spolu s dalšími příměsemi je hlavní surovinou pro výrobu skla). Korálky jsou absolutně přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. Neminerální (syntetický) křišťál lze vyrobit i ve sklářských pecích, pokud se k oxidu křemičitému nepřidá žádná další příměs (příměsi jako např. uhličitan sodný a draselný slouží zejména k výraznému snížení teploty tání surovin a další příměsi ke stabilizaci a obarvení skla). Křišťál má ze všech druhů skel největší lom světla, je křehčí než průmyslově vyráběné sklo a díky výrazně vyšších nároků na dodání tepla k roztavení surovin má i ze všech druhů skel nejvyšší cenu. Upozorňujeme, že veškeré zmatnělé minerály se otíráním o tkaniny (oblečení) postupně leští a to až do úplného lesku. Země původu: Brazílie Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální korálky
kod: KM01

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení