Skleněná láhev na vodu s křišťálem

Křišťál je považován za "kámen kamenů". Působí jako „katalyzátor“, který v nás urychluje výměnu energii. Negativní odebírá a pozitivní nás nabíjí. Zajišťuje rovnováhu a posiluje nás. Křišťál čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše. Prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy. Nabíjí nás novou životodárnou energií. Učí nás vidět se takové, jací skutečně jsme. Křišťál je možno účinně použít proti všem bolestem. Traduje se, že křišťál pozitivně ovlivňuje činnost štítné žlázy, může pomoci při závratích, bolestech hlavy a migréně. Pokud nemáme jiný kámen, křišťál je univerzálním prostředkem na všechny potíže. Projasňuje mysl, podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Očista: ideální je důkladná očista přes noc v misce s vodou. Pro vybití doporučujeme položit na hematit. Potom nabíjíme na přímém slunci libovolně dlouho nebo při úplňku. Křišťál je vydatným pomocníkem i pro ostatní kameny, které bez rozdílu čistí a energeticky oživuje.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skleněná láhev na vodu s křišťálem
Věděli jste, že voda má paměť?

 A není to jen náš výmysl, je to vědecky dokázáno. Několik vědců z celého světa potvrdilo, že voda vnímá, co se děje kolem ní. Je schopna přijímat vibrace, dobré i špatné myšlenky, reaguje na slova i hudbu. Sice to zní neuvěřitelně, ale voda má strukturu podobnou nervovému systému, který odpovídá na okolní podněty. Pramenitá voda je nejvíce prospěšná pro náš organismus. Na povrch se dostává přes různé horniny a krystaly, čímž je přirozeně obohacena o přírodní minerály. Ne každý však má přístup k čiré pramenité vodě, ale iv tomto případě si umíme pomoci. Pokud budete pít vodu z některých z našich lahví s krystaly CRYSTAL, její blahodárné účinky pocítíte okamžitě. Jak to vlastně funguje?

 

Je to magie nebo dar přírody?

 Jak jsme již zmínili, voda má schopnost přijímat vibrace. Reaguje na krystaly v láhvi, které jsou uloženy ve skleněném modulu. Ten zabraňuje znečištění vody příměsi drahých kamenů, přičemž zachovává jejich působení na vodu. Voda se stává energeticky nabitou a jejím pitím se dokážeme nabít i my samy. Taková voda má moc stimulovat a uklidnit naši mysl a emoce, zlepšuje naši duševní pohodu, zmírňuje stres a úzkost. Má dokonce pozitivní vliv i na naše fyzické zdraví. Podporuje klid, také zdravou a zářivou pokožku. Mějte láhev stále u sebe, doma, v práci, na výletě či turistice, takto snadno dodáte svému tělu tu správnou hydrataci, která je pro náš organismus tak důležitá.

 

Není sklo jako sklo.

 Borosilikátové sklo je jedinečný materiál zejména pro své vlastnosti. Vypadá jako obyčejné sklo, ale obyčejné rozhodně není. Borosilikátové sklo, známé také jako borokřemičité nebo varné sklo, je ideální pro výrobu sklenic, šálků, lahví, dóz, mís či dokonce hrnců. Vyznačuje se vysokou odolností vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení agresivních čistících prostředků a chemikálií. Sklo je také odolné vůči poškrábání a prasklinám. Je zdravotně nezávadné, proto nejvíce vhodné do našich domácností.

 • Materiál láhve: sklo/nerezová ocel
 • Barva láhve: čirá
 • Objem: 500 ml
 • Barva krystalů: čirá
 • Druh krystalů: křišťál
 • Objem modulu na kameny: 50 ml
 • Možnost vyměnit krystaly
 • Láhev určená pro pitnou vodu
 • Součástí láhve je také víčko, modul a krystaly
 • Vysoká odolnost
 • Láhev vhodná do myčky nádobí
 • Modul a víčko s těsněním mýt ručně

 

Připravte si svůj krystalový lektvar:

Láhev i krystal pečlivě omyjte pod tekoucí vodou. Vyvarujte se použití horké vody.
Naplňte láhev čistou vodou.
Nechte láhev s vodou cca 30 minut na přirozeném světle.
Přirozené světlo slunce nebo měsíce zvyšuje účinek krystalu.
Krystal se aktivuje a začne komunikovat s vodou.
Váš krystalový lektvar je připraven, aby vás dobil to správnou energií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: