Spolupráce s Afes

Jste-li firma, která nabízí zboží k dalšímu prodeji, majitelem e-shopu nebo kamenného obchodu, školka, škola, organizace a zaujaly Vás naše výrobky a nabídka, zaregistrujte se u nás a zašlete nám informační email o provedené registraci jako velkoobchodní odběratel na info@afes.cz. O zpřístupnění velkoobchodních cen Vás budeme informovat.P1170064.jpg

Velice nás těší Váš zájem o spolupráci. Rádi Vás přivítáme mezi naše spokojené partnery. Pro naše stálé odběratele máme nachystaný věrnostní program plný speciálních a zvýhodněných nabídek, slev, akcí, dárků a bonusů.

Minimální odběr pro velkoobchodní objednávky činí 2000 Kč.

Průměrná doba expedice Vaší objednávky činí 1-3 dny od jejího přijetí. Stane-li se, že některé položky budou vyprodány, budeme Vás o tom informovat.

U zboží, které má uvedeno: na objednávku, není skladem, vyprodáno nás prosím kontaktujte pro bližší informace o objednání nebo naskladnění.

Velkoobchodním odběratelům je zboží zasíláno přepravní společností DPD. Dopravné bude účtováno ve výši 120 Kč, v případě nákupu nad 3000 Kč Dopravné ZDARMA. Zboží si můžete vyzvednout i osobně po předchozí dohodě.

V případě dotazů a potřeby více informací nás prosím kontaktujte.